ceturtdiena, 2018. gada 13. septembris

Roka

Rokai var būt daudzas nozīmes, atkarībā no došanas vai atvairīšanas žesta tā var izteikt pozitīvus un negatīvus aspektus. Roka arī ir kā karalisks simbols.
Vairāk kā divus tūkstošus gadu atpakaļ Ķīnā radās pirkstu jeb Mudru mācība. Tā laika dziednieki uzskatīja: lai uzturētu veselu organismu ir vajadzīga ne tikai pilnvērtīga pārtika, bet arī Kosmiskā enerģija. Šī enerģija cirkulē pa īpašiem kanāliem - meridiāniem, kas nodrošina visu ķermeni ar vajadzīgo kosmosa enerģiju. Ja vienā vai vairākos meridiānos rodas enerģētisks bloks, tad "dzīvības - kosmiskā enerģija" nespēj nokļūt paredzētajā vietā. Līdz ar to sākas dažādas veselības problēmas attiecīgajos orgānos. Enerģētiskie bloki var rasties dažādu iemeslu dēļ: nelabvēlīga vide, iedzimtība, stress, kā rezultātā cilvēks sāk slimot.
Seši svarīgākie kanāli, kas saistīti ar sirdi, plaušām, galvas smadzenēm, aknām, liesu, asinsriti, zarnu traktu iet cauri cilvēka rokām, pirkstiem. Tieši tāpēc cilvēka rokām piemīt ārstnieciskas īpašības. Savienojot pirkstus noteiktās kombinācijās, var aktivizēt noteiktus meridiānus un pastiprināti sūtīt enerģiju pa visu ķermeni, kas "salabo" visas problemātiskās vietas, likvidē enerģētiskos blokus un atjauno normālu enerģijas plūsmu.
Cauri gadsimtiem roka ir uzskatīta par aizsardzības, spēka un varas simbolu. Rokas forma ir kļuvusi par vienu no populārākajiem talismaniem un amuletiem, lai atvairītu ļaunumu, slimības, skaudību un izklaidību. Daudzās kultūrās roka ir aizsardzības simbols.
Labā roka simbolizē došanu.
Kopsavilkums.Simbolizē – došanu, spēku, varu, aizsardzību.


Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru

Zvans. Zvaniņš.

Zvani ir paredzēti galvenokārt kaut kā signalizēšanai, tāpēc par zvanu bieži sauc arī skaņas signālu, kas domāts informēšanai, bet nav rad...